Pod slupkou tma

Výstava fotografií ze Střední Ameriky - Guatemaly, Hondurasu a Kostariky popisuje příběh dvou oblíbených druhů tropického ovoce - banánů a ananasů.

Výstava fotografií ze Střední Ameriky - Guatemaly, Hondurasu a Kostariky, které v roce 2011 pořídily Barbora Mrázková a Lenka Matoušková.

Popisuje příběh dvou oblíbených druhů tropického ovoce - banánů a ananasů. Jen málokterý český spotřebitel ví, co se skutečně skrývá "pod slupkou" - znečištěné životní prostředí, komunity bez přístupu k nezávadné vodě, porušování lidských práv, mzdy, za které se nedá žít důstojný život nebo dokonce vraždy odborářů. Výstava ale ukazuje i pozitivní příklady - například příběh fairtradového farmáře Luise. U fotografie je vždy krátký text vysvětlující její obsah nebo popisující některý z aspektů banánové či ananasové produkce.

Technické informace

9 panelů A2 na výšku, 7 panelů A2 na šířku. 1 úvodní panel, ostatní vždy fotky a krátký text. Tisk na plátno (latexový tisk na PES látku), plátno upevněno mezi dvěma dřevěnými lištami. Upevňuje se nejlépe provlečením silonu dřevěnou lištou a zachycením jedním nebo dvěma hřebíčky.

Cena

Zapůjčení výstavy je zdarma, hradíte pouze poštovné za zaslání výstavy.

Mám zájem o zapůjčení

Napište nám kdo, kdy a kde na vystavy@nazemi.cz
tel. +420 775 737 176
2

Máte zájem o výstavu?