Ples'N'GO

Autor Martin Jestřábek
11
Duben
2022

NaZemi a StarTracks vás zvou na Sibiř, kde se bude 29.4.22 od 17 hodin konat "Ples'N'GO - Ples neziskovek a všech, co s nimi kamarádí"

 

Lidé dobrých a nezištných úmyslů, máme za sebou krušné covidové časy, ze kterých jsme se probudili rovnou do válečné mizérie…

 

Přáli jsme si s vámi oslavit naše narozeniny, Vánoce a Nový rok, ale nešlo se potkat. Chtěli jsme si užívat příchodu jara, ale nejde se veselit… Řekli jsme si, že bychom si to i tak mohli udělat alespoň na chvíli hezký, všemu navzdory, potkat se, posdílet si zážitky posledních měsíců až let, a při té příležitosti natáhnout plesovou sezónu a parádní ohozy a za odměnu a k posilnění do další práce si užít trochu hudby a tance.

 

Přijďte se s náma poveselit - těší se na vás NaZemi a část její kulturní divize, pro tento večer zhmotněná v tělese StarTracks! Nejhvězdnější párty kapela zahraje hity od šedesátých let až do současnosti, DJ Klasik pro vás vybere to nejlepší z polek a valčíků.

 

Oblečme se slavnostně! (Saka, róby, kravaty a brože)

 

Kapacita prostoru je omezená – pořiďte si lístek dřív než bude pozdě!

 

Lístky budou od pondělí 11. dubna k sehnání u nás v NaZemi na Kounicové 42, v tříocásčí Cukrárně na Gorkého 39, a na Základně na Tř. Kpt. Jaroše 18. (cena 150,- je spíše orientační, slouží k pokrytí nákladů a rozhodně by neměla být překážkou něčí účasti – domluvíme se).

 

Přijďte včas(dveře otevíráme v 17 hodin), živá hudba je omezena policejní hodinou!

 

Sibiř | 29.04.22. | start 17.00

 

Sdílejte článek