Živá knihovna pro středoškoláky

23. 3. 2022 Ve čtvrtek 24. března v NaZemi pořádáme živou knihovnu pro středoškolské studenty a studentky s tématem klimatické změny a klimatických politik.

Podpora vyučujícím v kontextu vpádu ruské armády na Ukrajinu

28. 2. 2022 Reagujeme na dotaz paní učitelky Ivany. Najdete zde souhrn odkazů na zdroje různých organizací pro podporu vyučujících a žactva. Na konci článku také v pdf ke stažení. Průběžně aktualizujeme.

Přihlašování na semináře - jaro 2022

10. 2. 2022 Na jaře 2022 vypisujeme otevřené semináře Vedení diskuzí 1 a 2, Formativní hodnocení a Vedení reflexí. Těšíme se na vás. Na konci příspěvku najdete také odkaz na formulář pro předběžné vyjádření zájmu o účast na seminářích, které aktuálně nemají vypsané konkrétní termíny.

Otvíráme 12. ročník kurzu Kritické myšlení a globální témata. Přihlášky do 12. ledna

28. 12. 2021 Mnozí a mnohé se těšíte, spousta se vás ptala, proto s radostí oznamujeme, že opět otvíráme náš tradiční akreditovaný kurz Kritické myšlení a globální témata pro pedagogy a pedagožky. Tentokráte v netypickém půlročním uspořádání při zachování 80ti hodinové dotace. Přihlaste se do 12. ledna. 

Sborník ze semináře Open space: Je změna možná?

27. 12. 2021 Sdílíme sborník příspěvků z participativního semináře Open space o vzdělávání a klimatické změně, který jsme letos v Předklášteří pořádali již potřetí, tentokrát s podtitulem Je změna možná? 

Nové klimatické vzdělávací metodiky ke stažení

27. 12. 2021 Přinášíme nové vzdělávací metodiky krátkého formátu pro využití ve školách i mimo ně.  

Štítky aktualit

NEWSLETTER NaZemi
  • Novinky 1× měsíčně
  • Pozvánky na akce
  • Zajímavosti, fotografie a videa
  • Jen pro aktivní a všímavé
  • Nepropásněte novinky