Živá knihovna pro středoškoláky

Autor
23
Březen
2022

Ve čtvrtek 24. března v NaZemi pořádáme živou knihovnu pro středoškolské studenty a studentky s tématem klimatické změny a klimatických politik.

 

 

 

 

V dialogickém formátu živé knihovny se studenti a studentky zabývají naléhavými otázkami o budoucnosti, angažovanosti občanské společnosti a roli politik v souvislosti s klimatickou krizí. V rozhovorech s politiky, odborníky či aktivisty diskutují o tom, jak může vypadat udržitelná budoucnost pro všechny a jaké má každý jednotlivec možnosti aktivně se podílet na utváření udržitelné politiky v Evropě a ve světě.

 

Akci pořádáme v rámci projektu Deal with it!, který realizujeme s dalšími evropskými organizacemi z Rakouska (ÖFSE), Německa (EPiZ) a Maďarska (Artemisszió).

 

Projekt je kofinancován z programu Europe for Citizens Evropské unie.

 

 

--------

On Thursday (March 24th) we organize a living library for high school students.

 

In the dialogic living library format, students address urgent issues of our future, the involvement of civil society and the role of policies in the context of the climate crisis. In conversation with politicians, experts or activists, they discuss what a sustainable future can look like for all and what opportunities each individual has to take an active part in shaping sustainable policy in Europe and in the world.

 

We are organizing the event as part of the Deal with it! project, which we are implementing with other European organizations from Austria (ÖFSE), Germany (EPiZ) and Hungary (Artemisszió).

 

 

Sdílejte článek