Kurz pro mladé lidi do 24 let, kteří chtějí chápat souvislosti

17. 10. 2017 Přihlaste se na náš víkendový kurz Ensalada pro rovery a rangers ve věku 17–24 let. Kurz je otevřen nejen skautům a skautkám, ale všem mladým lidem v dané věkové kategorii. Proběhne v termínu 10.–12. listopadu 2017 v Říčanech u Prahy.

Máte nápad na společensky prospěšný projekt? Přijďte na Pro Action Café v Brně

8. 10. 2016 Máte nápad jak zanechat svět lepším? Chcete s ním pomoci, pobavit se o něm? Nebo teď zrovna žádný nemáte, ale rádi byste svými zkušenostmi, nápady a schopnostmi pomohli ostatním?

Přijďte rozvíjet šest nápadů pro lepší svět či společnost – Brno, 20. 10.

13. 10. 2016 Pro Action Café je metoda, v rámci níž si navzájem pomáháme posunout nápady ke konkrétním společensky prospěšným projektům. Několik lidí přijde s nápadem a s pomocí ostatních odejde s konkrétním plánem.

Nová publikace věnující se uprchlictví a migraci připravuje skautské vedoucí i pedagogy na diskuzi o kontroverzních tématech

18. 4. 2016 Společně s Junákem – českým skautem jsme vydali metodickou příručku Lidé v pohybu jako pomůcku pro skautské vedoucí a další pedagožky a pedagogy, kteří se chtějí ve své práci s dětmi či mladými l

Zveme vás na konferenci Re-imagining Futures

21. 10. 2015 Jak se žije ve slumu v Keni, co na globální oteplování říká indický expert na obnovitelné zdroje, jaké zkušenosti má Ir věnující se mezikulturnímu řešení konfliktů?

Skauti na Zemi

25. 2. 2015 Junák v letech 2015 – 2017 realizuje ve spolupráci s neziskovou organizací NaZemi projekt, který má za cíl podpořit skauty a skautské oddíly v globálním chápání světa.

Štítky aktualit

NEWSLETTER NaZemi
  • Novinky 1× měsíčně
  • Pozvánky na akce
  • Zajímavosti, fotografie a videa
  • Jen pro aktivní a všímavé
  • Nepropásněte novinky